Loader
Logo

Pielęgnacja ciała

Elektrostymulacja mięśni jest zabiegiem polegającym na wywołaniu reakcji motorycznej mięśni.

Celem stosowania zabiegów elektrostymulacji jest:

  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • poprawa krążenia
  • wzmocnienie mięśni.
  • poprawa sylwetki

Bogaty program terapeutyczny dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Wpływa korzystnie na naczynia limfatyczne i samopoczucie.

Ułatwia usuwanie toksyn z organizmu, poprawia mikrokrążenie, przyspiesza przemianę materii, wzmacnia odporność
oraz reguluje gospodarkę hormonalną kobiet. Wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i poprawia sprawność fizyczną oraz wygląd.

30 min pracy urządzenia = 3 godz na siłowni

 

Zabiegi Sothys

ZABIEG SEZONOWY NA CIAŁO - PACHULI-LIMONKA

Limitowany zabieg z oryginalnymi składnikami aktywnymi i smakowitymi zapachami pozostawią skórę miękką i delikatnie pachnącą. Rozpływający się syrop złuszczająco-modelujący tworzy zestaw do aromatycznej podróży, barwnej i pełnej owoców. Peeling wygładzający sprawi że skóra będzie jedwabiście gładka, a masaż relaksacyjny o cudownym aromacie zapewnią komfort i odprężenie. Zabieg doskonale nawilża, rozświetla, a także dostarcza naturalnych witamin chroniąc skórę przed starzeniem się.


Masaż próżniowy

Masaż próżniowy, nazywany także metodą SPM, to dość nowy zabieg na cellulit powodujący znaczną redukcję "skórki pomarańczowej", poprawiający ukrwienie i wygląd skóry. Taki specjalistyczny masaż polecany jest także do ujędrniania i modelowania ciała. Masaż próżniowy to zabieg bezpieczny i bezbolesny. Nie niesie za sobą ryzyka powikłań, w odróżnieniu od inwazyjnych zabiegów na cellulit

Co to jest masaż próżniowy?

Masaż próżniowy, jak sama nazwa wskazuje, do swojego działania wykorzystuje próżnię. Dzięki wykorzystaniu próżni poprawia się krążenie krwi i limfy wewnątrz ciała. To z kolei powoduje ułatwione usuwanie toksyn z organizmu, a szczególnie z warstw skóry, gdzie się gromadzą, powodując cellulit..

Można wykonywać go na całym ciele lub wybranych partiach, np. tych dotkniętych cellulitem. Masaż próżniowy SPM sprawia, że poprawia się ukrwienie skóry, co na pewno pozytywnie wpłynie na jej wygląd i zmniejszy widoczność "skórki pomarańczowej", czyli cellulitu.

Jak wygląda masaż próżniowy?

Pierwszym etapem masażu próżniowego jest pobudzenie krążenia krwi limfy. Robi się to za pomocą drenażu limfatycznego. Chłonka i krew krążą sprawniej, co ułatwia zarówno usuwanie toksyn z organizmu, jak i dostarczanie cennych składników odżywczych do tkanek. Zaleganie toksyn pod skórą jest uznawane za jedną z możliwych przyczyn powstawania "skórki pomarańczowej".

Podczas samego masażu próżniowego, do skóry przykładany jest specjalny przyrząd generujący częściową próżnię, czyli po prostu zasysający powietrze. Zanim zostanie przyłożony do skóry, nakłada się na nią balsam lub żel. Zassanie tkanki powoduje, że komórki tłuszczowe, "budujące" cellulit, odsuwają się od siebie. Pozwala to na dotlenienie miejsc do tej pory niedotlenionych i nieodżywionych wskutek pojawienia się cellulitu. Dodatkowo próżnia pobudza spalanie tłuszczu.

Na koniec zabiegu, na skórę nakłada się różne balsamy lub żele zawierające substancje pobudzające skórę do produkcji kolagenu, a więc ujędrniające. Masaż próżniowy może być wykonywany razem z innymi zabiegami na cellulit.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności