O NAS

W naszym gabinecie oferujemy szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Do pracy używamy wyłącznie nowoczesnych urządzeń i kosmetyków renomowanej firmy SOTHYS i THALGO. Podnosimy również nasze kwalifakcje oraz organizujemy różnego rodzaju szkolenia. Świadczone przez nas usługi znajdują się na tej stronie www.

Uczestniczymy w targach branżowych.

Profesjonalna i miła obsługa sprawia, że czas spędzony w Studio Urody to czas relaksu, odprężenia i prawdziwej przyjemności.

SOTHYS - Uprzywilejowany partner instytutów urody oraz spa na całym świecie od ponad 60 lat.

SOTHYS to nie tylko ekskluzywna, francuska firma rodzinna, ale również nowoczesna koncepcja pielęgnacji twarzy i ciała przeznaczona dla salonów piękności oraz gabinetów kosmetycznych oraz SPA.

Imieniem Sothys starożytni Egipcjanie nazywali najjaśniejszą gwiazdę na niebie, symbolizującą wielką urodę. Dzisiaj wizerunek egipskiej boginki widnieje na szyldach salonów kosmetycznych i na opakowaniach produktów do profesjonalnej pielęgnacji skóry.

Sothys posiada dwie fabryki we Francji w Meyssac oraz w Miami na Florydzie. W fabryce francuskiej, w Laboratorium Badań i Rozwoju tworzone są wszystkie formuły, na podstawie których produkowane są kosmetyki marki. Na przestrzeni 5000m2 zlokalizowane jest Laboratorium, Dział Produkcji oraz Dział Badawczy sprawdzający jakość i efektywność produktów.

Siedziba administracyjna, laboratoria oraz fabryka mieszczą się w Brive-la-Gaillarde w samym sercu regionu Corrèze, podczas gdy prestiżowy adres na Faubourg Saint-Honoré w Paryżu od samego początku reprezentowany jest przez ekskluzywny instytut kosmetyczny.

Marka proponuje swoim klientom produkty do zabiegów kosmetycznych oraz do codziennej pielęgnacji domowej twarzy i ciała. Oferuje trzy grupy zabiegów do twarzy: podstawowe, zabiegi przeznaczone dla konkretnych rodzajów skóry oraz specjalistyczne zabiegi z unikalnym masażem, zwiększającym skuteczność produktów.

Sothys jest twórcą wyjątkowej i ekskluzywnej metody masażu Digi-Esthétique® która, zwykły zabieg instytutowy zmienia w niezapomniane doznania zmysłowe. Masaż ten, wykorzystywany jest w zabiegach na twarz oraz ciało.

Silnym symbolem podkreślającym szacunek marki do przyrody i jej naturalnych dóbr, które czerpie ze swoich ogrodów Les Jardins Sothys ™ jest uczestnictwo w projekcie Eco-packaging Charter. Projekt zobowiązuje markę Sothys do produkowania eko-opakowań według norm ISO 14001 z sierpnia 2010 roku.

Marka Sothys to:

  • - najwyższa jakość produktów i usług. Zapewnienie pełnego zadowolenia i komfortu nawet najbardziej wymagającym klientom.
  • - personalizacja - dzięki zaawansowaniu produktów i zabiegów „szytych na miarę” Sothys jest w stanie wydobyć piękno i wyjątkowość każdej kobiety.
  • - kompletna oferta zabiegów dla gabinetów kosmetycznych i SPA -produkty detaliczne jako kontynuacja pielęgnacji w domu
  • - profesjonalne szkolenia - światowej klasy program szkoleniowy zapewniający najwyższy poziom wiedzy teoretycznej oraz praktycznej: wykonywania zabiegów, dbania o klientów, odsprzedaży produktów detalicznych.
  • - wsparcie marketingowe oraz merchandisingowe

Produkty Sothys:

Spełniają wszystkie rygorystyczne standardy międzynarodowe od samego początku ich powstania . formuły zawierają minimalne ilości konserwantów przy maksymalnej tolerancji i bezpieczeństwie: bezpieczeństwo wszystkich produktów SOTHYS jest naukowo udowodnione i zweryfikowane przez niezależnych ekspertów toksykologicznych. . są opracowywane w kontrolowanej atmosferze i zgodnie z GMP (Good Manufacturing Practices), OHSAS 18001 i ISO 9001. .od momentu zaprojektowania do wprowadzenia na rynek i umieszczenia na półce są kontrolowane przez Kosmetyczną Komisję Nadzoru.

Międzynarodowa Marka.

Sothys obecny jest w ponad 110 krajach na całym świecie, oraz jest partnerem ponad 15 000 instytutów kosmetycznych oraz spa.

Aby jak najlepiej współpracować i jednocześnie utrzymywać bliskie relacje z instytutami kosmetycznymi, hotelami oraz spa, SOTHYS otworzył 13 filii na całym świecie: w Austrii, Belgii, Finlandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Japonii, Malezji, Singapurze, Hiszpanii, Szwajcarii, Holandii i USA.

Serdecznie zapraszamy!

Projektowanie stron internetowych Master-NET | 105199 odwiedzin